Przeskocz do treści

Ogłoszenia Duszpasterskie

 VI Niedziela Wielkanocna 14.05. 2023

Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. W naszej Parafii Uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00; Pozostałe Msze św. o 8.00 i 15.00;

W tygodniu Nabożeństwa Majowe po Mszy św. o godz. 18.00;

W naszym kościele przed nami Biały Tydzień – dzieci I-Komunijne zaproszone są by przychodziły w białych strojach do soboty dziękując za dar I Komunii św.

W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące; w związku z tym w poniedziałek i wtorek po Mszy św. procesja wokół kościoła ze śpiewem Litanii do Wszystkich św. a na zakończenie pod krzyżem Litania do NMP; / jeśli pogoda pozwoli…

We wtorek w liturgii św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, jednego z Patronów Polski;

W środę Nowenna do MBNP na początku Nabożeństwa Majowego;

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.00 Rocznica I Komunii św.

Spotkania - próby liturgiczne dla tych dzieci z Rocznicy będą w czwartek i piątek o godz. 16.00 w kościele. Dzieci, które potrzebują spowiedzi św. by z czystym sercem przystąpić do Komunii św. w dzień rocznicy będzie w ten sposób: IVa po próbie w czwartek a kl. IVb po próbie w piątek.

Bóg zapłać” rodzicom dzieci Pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła na dzisiaj, za dekorację, kwiaty i dar ołtarza w postaci puszki do udzielania Komunii św. i za wszelkie prace zewnętrzne. Na przyszłą niedzielę o przygotowanie kościoła i wokół proszeni są rodzice dzieci Rocznicowych.

Prasa katolicka do nabycia w przedsionku kościoła…

Zapowiedź przedślubna w gablocie przed kościołem.