Przeskocz do treści

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXIII Niedziela Zwykła   4.09.2022

  • Dzisiaj w Liturgii XXIII Niedziela Zwykła. Msze św. o 8.00; 11.00 i 15.00; Dziś I Niedziela miesiąca; po Mszy św. o godz. 8.00 i 11.00 wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu. O 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i następnie ostatnia Msza św. już bez adoracji. / Po Mszy św. o godz. 8.00 i adoracji – zmianka różańcowa.
  • W tygodniu w Liturgii:

- w środę Nowenna do MBNP …

- w czwartek w liturgii święto Narodzenia NMP;

  • „Bóg zapłać” os. Frączki cz. 1`za przygotowanie kościoła na dzisiaj. W tym tygodniu o przygotowanie kościoła na niedzielę proszone jest os. Frączki cz. 2.
  • Prasa katolicka do nabycia w przedsionku kościoła … „Gość”, „Mały Gość” …
  • 11 września ( w niedzielę za tydzień ) ma miejsce pielgrzymka Rodzin do Kalwarii / o 9.00 Droga Krzyżowa i 11.30 Msza św. / - zapisy do dziś w zakrystii !!! … / wyjazd sprzed kościoła o 6.00
  • Ogłoszenia na temat spotkań kandydatów do Bierzmowania będą za tydzień; podobnie na temat scholi. Natomiast dziś ogłaszam by chłopcy, którzy chcą być ministrantami ( od klasy III i starsi … ) przyjdą się zapisać i na pierwsze spotkanie w piątek o godz. 16.00 do kościoła.
  • Informacja i przypomnienie – dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. mają mieć podręczniki i ćwiczenia do klasy III – wydawnictwo św. Stanisława czyli takie same jak w poprzednich latach. Proszę by już wszystkie miały w czwartek na katechezie.
  • W najbliższą niedzielę, tj. 11 września będziemy gościć w naszej parafii wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego - Młodzi Światu z Krakowa. Misjonarze podzielą się z nami świadectwem pracy na misjach. Po Mszy świętej będzie możliwość nabycia materiałów misyjnych oraz złożenia ofiary, która zostanie przekazana na projekt wspierający działalność oratorium w Bangladeszu, o którym opowiedzą wolontariusze. Więcej informacji na temat akcji, można przeczytać na stronie wolontariatu:

https://swm.pl/projekty/dzialalnosc-oratorium-w-bangladeszu/.