Przeskocz do treści

Ogłoszenia Duszpasterskie

 Niedziela 25.11.2018

  • Dzisiaj XXXIV Niedziela Zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata; ostatnia niedziela Roku Liturgicznego; Za tydzień I Niedziela Adwentu. Msze św. o godz. 8.00; 11.00 i 15.00;
  • W tygodniu w liturgii:

- w środę Nowenna do MBNP…

- w piątek 30 listopada św. Andrzeja, Apostoła.

  • Bóg zapłać os. Napory za przygotowanie kościoła na dzisiaj. W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy os. Zagrody;
  • Prasa katolicka do nabycia w przedsionku kościoła; „Mały Gość”…
  • Zgodnie z zapowiedzią wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na pogorzelców z Podobina…
  • W przyszłą niedzielę I Niedziela miesiąca, zmianka różańcowa po Mszy św. o 8.00; Na Mszy św. o godz. 8.00 poświęcę opłatki na stół wigilijny…

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej akcji charytatywnej w formie dwóch kiermaszów świątecznych, które odbędą się w pierwszą i trzecią niedzielę adwentu przed kościołem.

Pozyskane dzięki pierwszemu kiermaszowi  środki, przeznaczone zostaną dla rodziny Pachowiczów z Podobina, którym spalił się dom, natomiast kolejny wesprze rodziny najbardziej potrzebujące z naszej wsi.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i wsparcie, wierząc że oprócz satysfakcji z udzielania pomocy, będzie to również świadectwo dobroci i życzliwości wobec drugiego człowieka.

Wierzymy, że Państwa  pomoc umożliwi zrealizowanie zamierzonych przez nas  inicjatyw i będzie wkładem w radość i uśmiech obdarowanych.

Z poważaniem,

Dyrekcja, Rada pedagogiczna, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski ZPO w Koninie