Przeskocz do treści

Ogłoszenia Duszpasterskie

 XXI Niedziela Zwykła   23.08. 2020

* Dziś XXI Niedziela Zwykła; Msze św. o godz. 8.00; 11.00 i 15.00;

* W tygodniu w liturgii:

- w poniedziałek św. Bartłomieja, apostoła;

- w środę Uroczystość NMP Częstochowskiej – odnowienie Aktu zawierzenia narodu polskiego Matce Bożej i Nowenna do MBN Pomocy;

- w czwartek wspomnienie św. Moniki;

- w piątek św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła;

- w sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela;

* W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. Dożynkowa / przypomnę, że przygotowanie wieńca dożynkowego jak ustalono przed paru laty przechodzi przez kolejne osiedla od góry i w tym roku przypada to na osiedla Bekacze i Przybytki… 

* Prasa katolicka do nabycia w przedsionku kościoła;

* „Bóg zapłać” mieszkańcom osiedla Działek za przygotowanie kościoła na dzisiaj i za prace wokół, za koszenie i ofiarę 100 zł na potrzeby kościoła a na kolejną niedzielę proszone jest os. Pazyrówka.

   *  Informuję, że ofiara do puszek na rzecz poszkodowanych wybuchem w Bejrucie sprzed tygodnia wyniosła dokładnie 1950 zł.

Zapowiedź przedślubna wywieszona w gablocie przed kościołem. 

    Ogłoszenie pani dyrektor :

We wtorek 25 sierpnia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klasy I z wychowawcą klasy. We środę 26 sierpnia odbędą się spotkania rodziców dzieci przedszkolnych według następującej kolejności: godz. 17.00 rodzice dzieci sześcioletnich, godz. 17.30 rodzice dzieci pięcioletnich i o godz. 18.00 rodzice dzieci 3 i 4 letnich.

Proszę zwrócić uwagę na Intencje mszalne, które będą odprawiane w tym tygodniu tu w kościele i intencje, które ks. prob. odprawi u siebie na górze w tym samym czasie co i Msze św. parafialne – są to intencje zaległe z początku lipca, gdy mieliśmy 4 dni przerwy w odprawianiu Mszy św. Będą one zapowiadane także tu przy ołtarzu w danym dniu więc można się gromadzić tu w kościele i łączyć się duchowo.