XXIII Niedziela Zwykła   6. 09. 2020

* Dziś XXIII Niedziela Zwykła; Msze św. o godz. 8.00; 11.00 i 15.00;  I Niedziela miesiąca; Na zakończenie Mszy św. wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 8.00 zmianka różańcowa;

* W tygodniu w liturgii:

- we wtorek święto Narodzenia NMP;

- w środę Nowenna do MBN Pomocy;

* Prasa katolicka do nabycia w przedsionku kościoła;

* Jeszcze raz „Bóg zapłać” osiedlom Przybytki i Bekacze za Dożynki sprzed Tygodnia, za przygotowanie całości tej uroczystości i za ofiarę 1050 zł z przeznaczeniem na potrzeby naszego Cmentarza. Serdeczne podziękowania składamy Zespołowi pana Huberta Rapciaka za oprawę muzyczną na dożynkach; dziękujemy również p. Małgorzacie Antosz za dar wyrobów regionalnych – Bóg zapłać.

* W środę na Nowennę, Mszę św. i krótkie spotkanie po Mszy św. w kościele proszeni są kandydaci do Bierzmowania z kl. I ponadpodst; Klasy ósme będą mieć podobne spotkanie tydzień później.

* „Bóg zapłać” mieszkańcom os. Frączki cz. 1 za przygotowanie kościoła na dzisiaj, za koszenie wokół kościoła i plebani i za ofiarę 240 zł na potrzeby kościoła. Na następną niedzielę o przygotowanie kościoła proszone jest os. Frączki cz. 2. Moi drodzy, widzimy co dobrego dzieje się na Cmentarzu. Jest ogrodzenie… A dolna część wymagała nawiezienia ziemi. Już sporo nawieziono i trzeba by wyrównać teren, wyrównać ziemię. I proszę – z tej  kolejki sprzątania - by zajęło się tym os. Przybytki. Jeśli nie będzie padało to we środę by było dobrze się tym zająć.   Zabrać łopaty, taczki, grabie żelazne…Po wyrównaniu ziemi zasiać trawę, powalcować...

* Zostaliśmy – jako powiat - włączeni do strefy czerwonej - proszę, aby również w kościele, przestrzegać wszystkich przepisów sanitarnych obowiązujących w strefie czerwonej.